Alba i rrëfehet Lumbardhit për raportin me Azemin: S’kam gjë me të, e kam shok

Alba i rrëfehet Lumbardhit për raportin me Azemin: S’kam gjë me të, e kam shok

Ndërsa ishin në gjumë, mbanin dorën njëri-tjetrit.

Azemi e Alba, prej ditësh kanë nisur një afrimitet.

E kjo, duket se banorit të Big Brother Vip Kosova, Lumbardhit, nuk i pëlqeu aspak.

Por, Alba nuk mbeti pa u sqaruar me Lumbardhin, duke i thënë se ishte në gjumë dhe se nuk kishte si ta dinte.

Ajo i thotë se nuk ka gjë me Azemin, ashtu siç nuk ka pëlqim për asnjërin aty.

Sipas saj, kapja e duarve natën, nuk kishte ndonjë mesazh në vete.

“Nuk kam gjë me Azemin, e kam shok shumë të afërt. Me pas një pëlqim për Azemin ta them direkt, le që nuk kam nevojë t’i jap llogari kërkujt sepse nuk kam se kam thënë se kam ndjenja për ty, as për Azemin as për askënd s’kam pëlqim, unë me Azemin kënaqem, qeshi, flas sepse nuk më bën të ndihem në siklet me gjana.

Me ty kam pasur largim nga situatat që janë krijuar, ndërsa tash mund të afrohem siç jemi afruar dje, ke qenë shumë më mirë se në ditët e tjera, kështu që për cdo ditë krijojmë një shoqëri të mirë dhe afrohem. Për pjesën e Azemit kam qenë në gjumë, kam qenë fjet kur më ka kap gishtat. Nuk ka qenë mesazh”, tha ajo.

Related Posts

Momente emocionale, Besi përshëndetet me banorët

Momente emocionale, Besi përshëndetet me banorët

I eliminuari i kësaj jave ishte Besi. E me largimin e tij u emocionuan banorët. Shumë qanë dhe nuk iu erdhi mirë që Besi ishte ai që…

“Do t’ju ha të gjithëve” – Edona James e nervozuar akoma me banorët që e dërguan në nominim

“Do t’ju ha të gjithëve” – Edona James e nervozuar akoma me banorët që e dërguan në nominim

Edona James është akoma e revoltuar pas nominimeve që u bënë të hënën në Big Brother VIP Kosova 2. Transgjinores nga Suhareka i ngeli hatri veçanërisht nga…

Publikohen për të parën herë pamjet ekskluzive nga eskalimi i situatës mes Metit dhe Blerandos

Publikohen për të parën herë pamjet ekskluzive nga eskalimi i situatës mes Metit dhe Blerandos

Mbrëmja e spektaklit ‘Prime’ ka nisur me transmetimin e një video materiali ekskluziv prej përplasjes, Blerando-Meti. Brenda sekuencave të video materialit shihen qartë arsyet e fillimit të…

Big Brother VIP KOSOVA LIVE 2

Shiko Big Brother VIP Kosova LIVE 24/7

Ku ta shikoj Big Brother Vip Kosova Live? Big Brother Kosova Live është një nga emisionet më të njohura dhe të ndjekura në Kosovë. Me siguri ka…

“Vëllai i Madh” përjashton Metin automatikisht nga gara për çmimin e madh në BBVK (VIDEO)

“Vëllai i Madh” përjashton Metin automatikisht nga gara për çmimin e madh në BBVK (VIDEO)

Pas konfliktit në mes të konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova, Blerando-Meti, për këtë të fundit në shtëpi ka arritur një zarf i zi. Zarfin e ka…

Një porosi nga i vëllai për Monikën dhe rrugëtimin e saj në BBVK (VIDEO)

Një porosi nga i vëllai për Monikën dhe rrugëtimin e saj në BBVK (VIDEO)

Pas rrëfimit të historisë së Monikës mbi lidhjen e saj me të vëllain, ky i fundit është shfaqur në shtëpinë e “Vëllait të Madh” përmes një video…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *