Zbulohet zyrtarisht data e nisjes së Big Brother VIP Kosova

Zbulohet zyrtarisht data e nisjes së Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova do të nis zyrtarisht me 20 tetor.

Kjo është konfirmuar nga moderatori Alaudin Hamiti.

Njoftimi i plotë:

“Më në fund!!! Tejet i emocionuar! 🌟 Jam absolutisht i lumtur të ndaj lajmin që fenomeni i rekordeve Big Brother VIP Kosova fillon të premten me 20 Tetor🤩🎥

Shënoni datën sepse në ora 21:00 fillon argëtimi i vërtetë! Mezi pres të ndaj këtë udhëtim të paharrueshëm me të gjithë ju. 🏠 “, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alaudin Hamiti (@alaudinhamiti)

Related Posts

Momente emocionale, Besi përshëndetet me banorët

Momente emocionale, Besi përshëndetet me banorët

I eliminuari i kësaj jave ishte Besi. E me largimin e tij u emocionuan banorët. Shumë qanë dhe nuk iu erdhi mirë që Besi ishte ai që…

“Do t’ju ha të gjithëve” – Edona James e nervozuar akoma me banorët që e dërguan në nominim

“Do t’ju ha të gjithëve” – Edona James e nervozuar akoma me banorët që e dërguan në nominim

Edona James është akoma e revoltuar pas nominimeve që u bënë të hënën në Big Brother VIP Kosova 2. Transgjinores nga Suhareka i ngeli hatri veçanërisht nga…

Publikohen për të parën herë pamjet ekskluzive nga eskalimi i situatës mes Metit dhe Blerandos

Publikohen për të parën herë pamjet ekskluzive nga eskalimi i situatës mes Metit dhe Blerandos

Mbrëmja e spektaklit ‘Prime’ ka nisur me transmetimin e një video materiali ekskluziv prej përplasjes, Blerando-Meti. Brenda sekuencave të video materialit shihen qartë arsyet e fillimit të…

Big Brother VIP KOSOVA LIVE 2

Shiko Big Brother VIP Kosova LIVE 24/7

Ku ta shikoj Big Brother Vip Kosova Live? Big Brother Kosova Live është një nga emisionet më të njohura dhe të ndjekura në Kosovë. Me siguri ka…

“Vëllai i Madh” përjashton Metin automatikisht nga gara për çmimin e madh në BBVK (VIDEO)

“Vëllai i Madh” përjashton Metin automatikisht nga gara për çmimin e madh në BBVK (VIDEO)

Pas konfliktit në mes të konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova, Blerando-Meti, për këtë të fundit në shtëpi ka arritur një zarf i zi. Zarfin e ka…

Një porosi nga i vëllai për Monikën dhe rrugëtimin e saj në BBVK (VIDEO)

Një porosi nga i vëllai për Monikën dhe rrugëtimin e saj në BBVK (VIDEO)

Pas rrëfimit të historisë së Monikës mbi lidhjen e saj me të vëllain, ky i fundit është shfaqur në shtëpinë e “Vëllait të Madh” përmes një video…

This Post Has One Comment

  1. Banor pershendetje vlluh mall pershendetj jonida dini qe e kemi ni veshje tradicjonale banor Ju lutem jen 24/7 banor nominim del monika dhe len shtepin me te famshme ne kosove ♡♡♡♡ prundksojni publiku votone gani boss sa metin blero me ikeq je ate ka language teuta hahahaa ma ikeq ne big brother vip kosova 2 prime 6

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *