Një porosi nga i vëllai për Monikën dhe rrugëtimin e saj në BBVK (VIDEO)

Një porosi nga i vëllai për Monikën dhe rrugëtimin e saj në BBVK (VIDEO)

Pas rrëfimit të historisë së Monikës mbi lidhjen e saj me të vëllain, ky i fundit është shfaqur në shtëpinë e “Vëllait të Madh” përmes një video…

Azemi tha se i pëlqen Morena Taraku, Alba me shenja xhelozie (VIDEO)

Alba edhe sot e ka diskutuar gjatë ditës një deklaratë që mbrëmë e ka dhënë Azemi. Ai kishte thënë se i pëlqen Morena Taraku prej fytyrave publike…

“Ti burrit tim s’i afrohesh as te gishti i këmbës”, Linda e frustruar me Azemin

Linda ka folur me disa prej banorëve pas debatit që pati mbrëmë me Azemin. “Ani po më fol për burrin, ik more ti as te gishti nuk…

Ledi e lë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2

Ledi e lë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2

Publiku ka vendosur që banorja e radhës që duhet ta ndërpresë menjëherë garën për çmimin e madh në Big Brother VIP Kosova është Ledi. Ledi ka qenë…

Brikenda e lë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2

Brikenda e lë shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2

 Debat i ashpër në mes të Blerandos dhe Lindës (VIDEO) Blerando dhe Linda sonte kanë debatuar në një pjesë të ‘Prime’-s të së Big Brother VIP Kosova…